Obiekt hotelarski Patron, Warszawa
  1. Strona główna
  2. Nieruchomości

Nieruchomości

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Lokale do wynajęcia

Patron Sp. z o.o. oferuje do wynajęcia lokale o powierzchni 25m², położone w cichej i spokojnej okolicy Warszawy Międzylesie przy ul. Pożaryskiego 25.

Na powierzchnię lokali składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka lub pokój dzienno-sypialny z oddzielną kuchnia i łazienką, oraz korytarzem. Lokale są wyremontowane, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD (lodówka, kuchnia elektryczna lub gazowa, czajnik elektryczny, pralka).

Do dyspozycji mieszkania na parterze, 1, 2 i 3 piętrze.

Bardzo dobra komunikacja autobusowa, KM, szybka kolej SKM. Do centrum Warszawy ok. 20 min. autobusem. Parking w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Wokół liczne sklepy, apteka, przedszkole. Budynek monitorowany.

Cena najmu brutto 1.300 zł miesięcznie w skład której wchodzi: centralne ogrzewanie, wywóz śmieci, gaz, antena TV. Dodatkowo opłaty licznikowe za ciepłą i zimną wodę oraz za prąd. Kaucja wynosi 1500 zł (2000 zł przy mieszkaniach posiadających telewizor). Okres najmu nie krótszy niż trzy miesiące

W budynku dostępne są media. W większości mieszkań znajduje się balkon. Możliwy jest wynajem piwnicy za dodatkową opłatą.

Osoby zainteresowane ofertą najmu prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem spółki Patron od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30 pod numerem telefonu: +48 22 815 31 59 lub adresem e-mail kontakt@patron.waw.pl.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij